Karolína - Jóga, TČM, Akupunktura, Tuina

zpět na seznam

Zkušenosti i certifikovaná oprávnění k vedení lekcí jsem sbírala u nás i ve světě, nesmírně si vážím svých učitelů v Indii, kde jsem získala díky téměř vojenskému tréningu životní pokoru :), nicméně tím pro mě nejcennějším certifikátem, který Vám mohu nabídnout, je dnes už pár tisíc odučených lekcí, prožitých na vlastním těle a zároveň lekcí, kdy vnímám tělesný projev svých klientů. Kdy gesta, projevy dechu na těle, to jak je člověk schopen orientace sebe sama v prostoru jsou pro mě výsledné signály. I pro mě stále zůstává každá lekce novou zkušeností a  za ně upřímně děkuji.

O mě jako o člověku - jsem máma dvou velkých holek, jsem milující družka, podnikatelka, jsem životaplná bytost, která je nesmírně ráda, když se něco děje, když život není stojatou vodou. Mám, ač se to nezdá, duši samotáře a přesto povolání extroverta - vyvažuji, často jsem neřízenou střelou, neustále plná plánů, které mi z jakéhosi mně neznámého důvodu laskavý Vesmír vždy pomůže zrealizovat. Vesmír a také můj trpělivý muž - můj osobní Vesmírek :).

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.