Karolína - Jóga, H.E.A.T., TRX, TČM, Akupunktura, Tuina

zpět na seznam

Zkušenosti i certifikovaná oprávnění k vedení lekcí jsem sbírala u nás i ve světě, nesmírně si vážím svých učitelů v Indii, kde jsem získala díky téměř vojenskému tréningu životní pokoru :), nicméně tím pro mě nejcennějším certifikátem, který Vám mohu nabídnout, je dnes už pár tisíc odučených lekcí, prožitých na vlastním těle a zároveň lekcí, kdy vnímám tělesný projev svých klientů. Kdy gesta, projevy dechu na těle, to jak je člověk schopen orientace sebe sama v prostoru jsou pro mě výsledné signály. I pro mě stále zůstává každá lekce novou zkušeností a  za ně upřímně děkuji.

O mě jako o člověku - jsem máma dvou dospělých holek a jedné malinké, jsem milující družka, podnikatelka, jsem životaplná bytost, která je nesmírně ráda, když se něco děje, když život není stojatou vodou. Mám, ač se to nezdá, duši samotáře a přesto povolání extroverta - vyvažuji, často jsem neřízenou střelou, neustále plná plánů, které mi z jakéhosi mně neznámého důvodu laskavý Vesmír vždy pomůže zrealizovat. Vesmír a také můj trpělivý muž - můj osobní Vesmír Jířa :).

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.