O nás

Milé dámy,

dovolte mi přivítat Vás na webových stránkách našeho centra pro ženy. Mé jméno je Karolína Molinari a  provozuji  studio Samata . První prostor pro těloduši jsem otevřela v roce 2009, následovalo několikeré stěhování, až jsem po čtyřech letech hledání toho pravého místa zakotvila na pomezí Chodova a Kunratic. Tady vznikl koncept našeho dnešního centra, jako prostoru pro ženskou klientelu. Nastal maraton, kdy studio postupně procházelo změnami až do dnešní podoby a pevně věřím, že v duchu této tendence budeme pokračovat dál.

“Lvici je jedno, kdo stojí před ní, když ví, koho má za zády.” Za ta má, a stejně tak po můj bok se bezprostředně v okamžiku prvních stavebních změn chodovského centra postavil Jirka, a vydržel být tím štítem dodnes.  

Jirka vystudoval lesní inženýrství a ve stejném oboru pak soudní znalectví, a přestože jsou stromy jeho cestou  na celý život, zvládl k nim přidat i tu mou. A tak kdykoliv se ve fitku něco “pokazí”, nebo něco nového vzniká, je za tím právě on, kdo se postará, aby věci fungovaly. Ne vždy to jde okamžitě, vzhledem k vytížení, které má ve své domovské firmě, přesto se ale snažíme stále zlepšovat a posouvat. I ty krásné dřevěné držáky na jógamatky pro nás udělal. A tak prosím,  až potkáte jediného chlapa v našem dámském centru, který většinou po večerech nebo o víkendech, někdy i uprostřed lekce proplouvá  s nářadím a vrtačkou v ruce, k tomu s neodolatelným úsměvem, usmějte se také :). Díky jeho podpoře a houževnatosti je naše centrum za  ta léta tam, kde je. 

A protože má naše studio rodinný charakter, pomáhá nám ho udržovat má prostřední dcera Johanka, kterou můžete potkat na recepci a při lekcích Heatu. Je systematická, usměvavá a vlídná,  ale za každou nesrovnalost v systému mi také ledově laskavě umí vyprášit kožich. Ekonomku v sobě nezapře :).

Svůj dík a obdiv bych ale také ráda nasměrovala ke všem lektorkám, které našemu studiu dávají ten stávající rozměr. Většina z nich buď při svém povolání, nebo v roli maminek jsou živěnou políbené ženy, které na sobě tvrdě pracují, mají chuť se vzdělávat a posouvat vždy o krok dál. Ony jsou pak tou nejlepší výslednou motivací a výpovědní hodnotou pro Vás, naše klientky.

Zvu Vás do našeho studia, prostoru, kde ženy ženám zprostředkovávají chvíle zastavení a odpočinku. Úkoly a starosti všedních dní proto prosím zanechte za našimi dveřmi a svou lekci si užijte v zastavení přítomnosti :).

Vice o nás najdete na:
www.karolinamolinari.cz

www.treemen.cz

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.