Naše lektorky

Kateřina Zárubová - gravid jóga, hatha jóga, přepdorodní příprava

Kateřina Zárubová - gravid jóga, hatha jóga, přepdorodní příprava

Vystudovala jsem obor porodní asistentka ve Zlíně a jsou mámou dvou veselých rošťáků. Mým koníčkem je pohyb jako takový - od chůze, přes tanec až po jógu. Při míjení knihkupectví musím zrychlit krok a odvrátit zrak, stejně tak občas odolávám vůni linoucí se z kavárny.

Kouzlo jógy jsem objevila náhodou. Po vyzkoušení pár lekcí Hathy a blahodárných účinků na mé tělo i mysl jsem velmi brzy nadšeně pronikala do tajů jógy na instruktorském kurzu. Třešničkou na dortu se pro mě stal pobyt v Indii, kde jsem zakusila poprvé sílu ajurvédy.
 

číst více

Tereza Uhrová - pilates

Tereza Uhrová - pilates

Jmenuji se Tereza a jsem instruktorkou pilates. Pilates je pro mne cestou vědomého pohybu, vnímání sebe sama a svého těla a především cesta k životní vyváženosti – balance in life. Jakožto blíženec jsem neustále v pohybu. Svůj čas dělím mezi svou rodinu - hlavně svou 8mi letou dcerku, přátele a sport. Mám ráda volejbal, kolo, lyže, turistiku.

Ovšem na podložce jsem tu vždy sama pro sebe a především pro Vás.

Pokaždé, když po hodině pilates odcházím ze studia, vykračuji si s úsměvem na tváři. Cestou mě provází dva pocity, které bych nejlépe vyjádřila těmito slovy: vděčnost a radost.

Vděčnost za to, že jsme udělali něco pro nás, naše těla a sami sebe.
Vděčnost, že se můžeme neustále zlepšovat a pracovat na sobě.
Vděčnost hlavně za Vás a Vaši přízeň a nová přátelství.
Radost z pohybu už jen vše umocňuje.

číst více

Shivangi Dave - jóga

Shivangi Dave - jóga

123

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.