Samata podzim 2023

Milé ženy,

je mou radostí Vám představit českou autorskou módu Samata.

mým původním vzděláním je oděvní návrhářství, konstrukce střihů a poctivá krejčovina :). Mám ráda originál a kvalitu, a tak se zde vracím k tomu, co poslední roky dělám jen tak pro radost a odpočinek.

Když tvořím, tak v myšlenkách stojím a čerpám sílu. Je to má forma jógy, a Vy si v našem Samata boutique můžete pořídit oděvní kousky z pravého hedvábí, vlněné/kašmírové kabátky a kardigany, překládané asymetrické kalhoty, vlající kalhotové sukně cullots, nebo jednoduchá merino trička a roláčky či origami topy.

Najdete u nás křiváky a bombery z aktuálně revolučního materiálu -  scuba neoprenu, ale také oblečení využitelné obojživelně do kanceláře i na jógu.

E- shop u nás nečekejte. Váš Samata kousek Vás musí cinknout do oka, musíte si na něj sáhnout, protože hmat je jedním ze smyslů, kterým volíme kvalitní materiál. Rozhodně si ho musíte zkusit :), a to nejlepé při skvělé kávě, sklence prosecca anebo po své oblíbené lekci jógy.

Nejnovější kousky můžete sledovat na instagramu        zde

S úsměvem ze Samaty,

Karolína Molinari

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.